پنجشنبه, ۱۲ شعبان ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۹/۰۴/۱۸م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
دفتر مطبوعاتی مرکزی: فعالیت‌های جهانی حزب التحریر به مناسبت یادبود سقوط خلافت سال 1440هـ.ق /2019م
بسم الله الرحمن الرحيم

دفتر مطبوعاتی مرکزی: فعالیت‌های جهانی حزب التحریر به مناسبت یادبود سقوط خلافت سال 1440هـ.ق /2019م

(ترجمه)

به مناسبت یادبود دردناک از میان بردن دولت اسلامی توسط مجرمین و لغو نمودن نظام حکومت‌داری اسلامی(خلافت) در 28 رجب المحرم 1342هـ.ق مصادف با 03 مارچ 1924م، حزب التحریر  در تمامی سرزمین‌هایی‌که در آن فعالیت دارد، در ماه رجب ام‌سال(1440هـ.ق/2019م) فعالیت‌های وسیع مردمی را به راه می‌اندازد. ما مسئولین دفتر مطبوعاتی مرکزی حزب التحریر -به اذن الله سبحانه وتعالی- فعالیت‌های مذکور را از طریق این صفحه به طور کامل پوشش خواهیم داد. از الله سبحانه و تالی استدعا می‌نماییم که دولت خلافت راشده را بر منهج نبوت زودتر برپا نماید. این کار بر الله دشوار نیست. الله سبحانه وتعالی فرموده است:

﴿وَعَدَ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنْكُمْ وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ لَيَسْتَخْلِفَنَّهُم فِي الأَرْضِ كَمَا اسْتَخْلَفَ الَّذِينَ مِنْ قَبْلِهِمْ وَلَيُمَكِّنَنَّ لَهُمْ دِينَهُمُ الَّذِي ارْتَضَى لَهُمْ وَلَيُبَدِّلَنَّهُمْ مِنْ بَعْدِ خَوْفِهِمْ أَمْنًا يَعْبُدُونَنِي لاَ يُشْرِكُونَ بِي شَيْئًا وَمَنْ كَفَرَ بَعْدَ ذَلِكَ فَأُوْلَئِكَ هُمْ الْفَاسِقُونَ﴾

[نور: ۵۵]

ترجمه: الله به کسانی از شما که ایمان آورده و کارهای شایسته انجام داده اند، وعده می‌دهد که قطعاً آنان را حکم‌ران روی زمین خواهد کرد، همان‌گونه که به پیشینیان آن‌ها خلافت روی زمین را بخشید. دین و آیینی را که برای آنان پسندیده، پابرجا و ریشه‌دار خواهد ساخت و ترس‌شان را به امنیّت و آرامش مبدّل می‌کند، آن‌چنان که تنها مرا می‌پرستند و چیزی را شریک من نخواهند ساخت و کسانی‌که پس از آن کافر شوند، آن‌ها فاسقان‌اند.

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه