چهارشنبه, ۱۵ جمادی الثانی ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۹/۰۲/۲۰م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :15 جمادی الاول 1440
تاریخ میلادی : دوشنبه، 21 ژانویه 2019م

شماره صدور:۱۴۴۰/۱۷

دفتر مطبوعاتی
ولايه اردن

اعلامیه مطبوعاتی

بازداشت دو تن از اعضای حزب‌التحریر توسط سرویس امنیتی(استخبارات) اردن

(ترجمه)

سرویس امنیتی جنایتکار حکومت اردن به مبارزۀ خود علیه اسلام و حاملین دعوت، اعضای حزب‌التحریر، از زمان تأسیس حزب‌التحریر تا الحال ادامه می‌دهد. نیروهای سرکوب‌گر این اداره "محمود جرادات" را در نیمه‌ی شب گذشته دستگیر نموده و وی را به مقصد نامعلومی انتقال دادند.

هم‌چنین این نیروهای وحشی استاد محمد ابوالهيجاء را قبل از نماز فجر در مسجدی‌که وی همیشه برای ادای نماز می‌رفت، دستگیر نمودند. بربریت رژیم به چنان پیمانه‌ای رسیده که این نیروهای وحشی حتی حرمت خانۀ الله سبحانه‌و‌تعالی و حرمت مسلمانان اردن را در نظر نگرفته و متکبرانه وارد خانۀ الله سبحانه‌و‌تعالی شده، به آزار و اذیب و سرکوب حاملین دعوت حزب‌التحریر می‌پردازند. خباثت آن‌ها به حدی رسیده که حتی نگذاشتند، ابوالهيجاء نمازش را اداء کند؛ وقتی به آن‌ها گفت بگذارید تا نمازم را اداء کنم؛ آن‌ها این درخواست او را رد کردند و به شکل وحشیانه دستگیر نمودند. ‏با دیدن این صحنه، زمانی‌که بقیه نمازگذاران دست به اعتراض در داخل مسجد زدند، یک افسر امنیتی میل ‌تفنگ را بر روی نماز‌گذاران گرفته و به آنان بد و رد گفته و با وحشی‌گری آنان را ترساند و گفت: «اگر یک قدم جلو بیایید، شلیک می‌کنم.» و در اخیر گفت: «هرکسی‌که سد راه ما قرار گیرد و اعتراض کند، به چنین حالی گرفتار خواهد شد.»

ای مردم! آیا نمی‌بینید که جرم و جنایت حکومت اردن و نهاد‌های امنیتی‌اش در برابر اسلام و دعوت‌گران به چی حدی رسیده است؟! این رژیم از پایگاه‌های نظامی استبدادیی خود در سراسر کشور برای جنگ علیه اسلام و مسلمانان تحت شعار جنگ علیه "تروریزم" استفاده می‌کند؛ از سوی دیگر، اتحاد خود را همراه غرب کافر علیه فعالیت‌های امت و انقلاب مقدس شام قایم نموده و در تمام عرصه‌ها و مناطق با یهودیان همدست و همکار است. این هم‌دستی نه تنها با خریدن گاز دزدی شده و برقراری انجمن گاز مدیترانه‌ی شرقی با حکومت جنایتکار مصر و با شراکت دولت یهود بوده؛ بلکه در غصب سرزمین‌های مسلمانان؛ یعنی فلسطین نیز دخیل است. هم‌چنان، فروش منابع طبیعی امت و ذخایر عامه و اجرای قوانین صندوق بین‌المللی پول، همه و همه ابزار امریکا بخاطر به دست گرفتن نظم سیاسی و اقتصادی و برای ایجاد فقر و گرسنگی مردم می‌باشد. ‏هم‌چنان، توسط تصویب قوانین کیفری مانند قانون مالیات و جنایات الکترونیکی می‌خواهد حکومت و غلامان حکومت را از محاسبۀ مردم محافظت کند و قوانین سخت‌گیرانه را بالای آنان با مجازات زشت تحمیل نموده و نیز هرشخص شریفی را دستگیر می‌کنند که حکومت را از فسادش؛ مانند دزدی، خیانت و توطئه علیه دین الله سبحانه‌و‌تعالی و مؤمنین، محاسبه کند. ‏حکومتی‌که نهاد‌های امنیتی خود را علیه حاملین دعوت حزب التحریر به هدف باطل، سرکوبی و ظلم و ستم علیه آن‌ها تجهیز می‌کند، آن‌چه را که یهودیان با محافظان اقصی انجام داده بود، به یادمان می‌آورد. این رژیم اعمال یهودیان را تقلید و گام‌های آنان را قدم به قدم، بدون هیچ تفاوتی تعقیب می‌کند...

ای اهل اردن! بر شما واجب است که دست رژیم را گرفته و حکومت را به خاطر خیانت، جنایت و ظلم و ستم‌اش محاسبه کنید؛ طوری‌که رسول الله صلی الله علیه وسلم می‌فرماید:

«أَلاَ إِنَّ أَفْضَلَ الْجِهَادِ كَلِمَةُ حَقٍّ عِنْدَ سُلْطَانٍ جَائِرٍ»

ترجمه: یقیناً، افضل‌ترین جهاد گفتن سخن حق در برابر سلطان ظالم است.

 ‏و هم‌چنان رسول الله صلی الله علیه وسلم فرمودند:

«لَتَأْمُرُنَّ بالْمَعْرُوفِ، ولَتَنْهَوُنَّ عَنِ المُنْكَرِ، أَوْ لَيُوشِكَنَّ اللَّه أَنْ يَبْعَثَ عَلَيْكُمْ عِقَابًا مِنْهُ، ثُمَّ تَدْعُونَهُ فَلا يُسْتَجابُ لَكُمْ»

(سنن ترمذی)

ترجمه: یا امر به معروف و نهی از منکر می‌کنید یا(درغیر این صورت) نزدیک خواهد بود که الله(سبحانه وتعالی) عذاب خودرا برشما فرود آورد و آنگاه شما(برای نجات خود) به درگاه الله(سبحانه وتعالی) دعا کنید و دعای شما قبول نشود.

فلهذا ما هیچ شک نداریم که این اقدامات سرکوب‌گر یک تلاش شیطانی برای ایجاد محدودیت و موانع سد راه دعوت برای اعادۀ زنده‌گی اسلامی توسط تأسیس مجدد خلافت راشدۀ ثانی بر منهج نبوت می‌باشد، که حزب التحریر در بلاد مسلمين و سرانجام با تمام امت برای اعادۀ نظام اسلامی فعالیت می‌کند. بناءً شدت این حملات وحشیانه در اردن و در دیگر سرزمین‌های اسلامی توسط نهاد‌های امنیتی حکومت‌ها و باداران‌شان و نیروهای استعمارگر کفار غربی، بیشتر یقین ما را به بشارت احیای خلافت‌ در این افق دنیا نزدیک می‌سازد و این حادثات تصمیم‌های ما را مستحکم‌تر نموده و عزم و استقامت ما را در پیروی از منهج رسول الله صلی الله علیه وسلم با فعالیت‌های ثقافتی و سیاسی راسخ می‌گرداند تا این‌که دولت سلامی برمنهج نبوت احیاء شود.

﴿َمَن يَتَوَلَّ اللَّهَ وَرَسُولَهُ وَالَّذِينَ آمَنُوا فَإِنَّ حِزْبَ اللَّهِ هُمُ الْغَالِبُونَ﴾

[مائده: ۵۶]

ترجمه: هركسی‌كه الله(سبحانه وتعالی) و پيامبر او(صلی الله علیه وسلم) و مؤمنان را به دوستی و ياری بپذيرد(از زمرۀ حزب الله است و) بی ترديد حزب الله پيروز است.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه اردن

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه