یکشنبه, ۲۱ رمضان ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۹/۰۵/۲۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :2 شعبان 1440
تاریخ میلادی : دوشنبه، 08 آوریل 2019م

شماره صدور: ۱۴۴۰/ ۴۶

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

رژیم بجوا-عمران برای این‌که از سقوط حکومت نیمه‌جان امریکایی در کابل جلوگیری کند، به تلاش‌های خلیلزاد کمک می‌کند

(ترجمه)

زلمی خلیلزاد، نمایندۀ ویژه امریکا برای صلح افغانستان، به تاریخ ۷ اپریل ۲۰۱۹م نهایت خورسندی‌اش را با نوشتن این مطلب در صفحۀ تویترش ابراز نمود: «اکنون یک جنبش و حرکت سریع میان ما و افغان‌ها به وجود آمده، که باهم در میان طبقات مختلف جامعه و احزاب مختلف سیاسی فعالیت می‌کنیم. مردان، زنان، جوانان و نوجوان تماماً در گفت‌و‌گوی بین‌الافغانی مذاکرات احتمالی در دوحه اشتراک خواهند کرد.» این بیانیۀ اطمینان‌آمیز خلیلزاد پس از سفر دو روزۀ وی به اسلام‌آباد به میان آمد. واضح است که رژیم بجوا-عمران تسهیلات اساسی را برای تلاش‌های شیطانی خلیلزاد فراهم نموده تا حکومت دست‌نشاندۀ مستعمره‌ و نیمه‌جان کابل را از غرق شدن نجات دهد. باوجود ادعای حکومت پاکستان مبنی بر این‌که "منافع ملی" خود را حفظ می‌کند، تسهیل‌کاری رژیم پاکستان در واقع به سان تبر زدن بر ریشۀ خودش می‌باشد. تسهیل‌کاری از جانب رژیم پاکستان پیش‌قدمی زبردست طالبان افغان را خنثی و از سقوط رژیم مزدور امریکا به اصطلاح "حکومت وحدت ملی" جلوگیری می‌کند. چنین دعوت و فراخوانی از جانب امریکای کافر برای شامل شدن در نظام کفری(دموکراسی) رژیم کابل یک مکر شیطانی است تا از آمدن نصرت عظیم اسلام و مسلمانان جلو‌گیری کند.

یقیناً هرگاه کفار از نصرت مسلمانان خطری را احساس کنند، به واسطۀ دعوت‌نامه‌ها رهبران سیاسی مسلمان را شامل رژیم کفری(دموکراسی) خود می‌کنند؛ حالآن‌که در حقیقت فریبی بیش نیست. ‏بناءً تاریخ گواه این مکر است؛ زیرا زمانی‌که کفار مکه از گسترش اسلام در هراس شدند، به رسول الله صلی الله علیه وسلم پیشنهاد عضو مجلس و حتی رئیس دارالندوه را دادند؛ ولی رسول الله صلی الله علیه وسلم تمام دعوت‌نامه‌های کفار را رد کرد. آنان می‌خواستند پیامبر اکرم صلی الله علیه وسلم را داخل نظام کفری‌شان شامل بسازند؛ مگر رسول الله صلی الله علیه وسلم با قاطعیت تمام از شامل شدن در نظام کفری آنان انکار نمود؛ زیرا آن یک نظام طاغوتی بود که بر غیر آن‌چه الله سبحانه‌وتعالی نازل کرده، حکم صادر می‌کرد؛ دقیق مثل نظام ظاغوتی این عصر به نام جمهوریت. الله سبحانه‌وتعالی می‌فرماید:

﴿أَلَمْ تَرَ إِلَى الَّذِينَ يَزْعُمُونَ أَنَّهُمْ آمَنُواْ بِمَا أُنزِلَ إِلَيْكَ وَمَا أُنزِلَ مِن قَبْلِكَ يُرِيدُونَ أَن يَتَحَاكَمُواْ إِلَى الطَّاغُوتِ وَقَدْ أُمِرُواْ أَن يَكْفُرُواْ بِهِ وَيُرِيدُ الشَّيْطَانُ أَن يُضِلَّهُمْ ضَلاَلاً بَعِيدًا﴾

[نساء: ٦٠]

ترجمه: آیا ندیدی کسانی را که گمان می‌کنند به آنچه(از کتاب‌های آسمانی که) بر تو و بر پیشینیان نازل شده، ایمان آورده‌اند، ولی می‌خواهند برای داوری نزد طاغوت و حکّام باطل بروند؟! با این‌که به آن‌ها دستور داده شده که به طاغوت کافر شوند؛ امّا شیطان می‌خواهد آنان را گمراه کند و به بیراهه‌های دوردستی بیفگند.

ای مسلمانان پاکستان و به خصوص علماء و استخبارات پاکستان! تلاش‌های گفت‌و‌گو‌ها در دوحه پیش‌گفتار وقوع مصیبت‌ها برای مسلمانان پاکستان و افغانستان است. ‏بدانید که اخطار و هشدار دادن‌ شما به حکومت بجوا-عمران هیچ سودی ندارد؛ زیرا رژیم اختیار عام و تام خود را به دست ترامپ و خلیلزاد قرار داده تا هرگونه‌ای که امریکا علاقه‌مند است، از آن استفاده کند. اکنون ‏بر شما واجب است تا مستقیماً به سراغ طالبان افغان رفته و آنان را از قدم نهادن در مسیر خطرناک رژیم مستبد و ظالم هشدار دهید تا در این راه‌ نادرست قدم رنجه نفرمایند. آنان را از شمولیت در نظام ظاغوت هشدار دهید؛ زیرا عذاب و عقاب الله سبحانه‌وتعالی را در پی خواهد داشت و با تمام نیرو‌ی‌شان باید در تلاش و خواهان بازگشت قدرت پرعظمت‌شان باشند.  بالای شما واجب است تا از آنان بخواهید که در راه راست و حق با استقامت ایستاده شوند؛ بر الله سبحانه‌وتعالی توکل داشته باشند و با در اختیار گرفتن یک شهر پس از شهری دیگر و بعداً ولایات، تا زمانی‌ برسند که کنترول و اختیار را از دست امریکا در سراسر کشور به سوی خود بچرخانند. الله سبحانه‌‎وتعالی می‌فرماید:

﴿فَلَا تَهِنُوا وَتَدْعُوا إِلَى السَّلْمِ وَأَنتُمُ الْأَعْلَوْنَ وَاللَّهُ مَعَكُمْ وَلَن يَتِرَكُمْ أَعْمَالَكُمْ﴾

[محمد: ۳۵]

ترجمه: ‏‏سست مشويد و(كافران را) به صلح مخوانيد؛ چرا كه شما برتريد و الله با شما است و هرگز از(اجر و ثواب) اعمال‌تان نمی‌كاهد.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر ولایه پاکستان

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه